Sunday, December 03, 2006

New Paavo Japan Post

Our new friend, Landlord, of Japan, earlier wrote of his pleasure in hearing Paavo conduct the Vienna Philharmonic in Paris last week and mentioned that he had written about it on his blog (in Japanese). He now lets us know of his new blog post for PJ's Japanese fans which contains a section about the Paavo Project.

And please do take a tour of Landlord's Paris Christmas pictures if you, like I, wish you could be there as much as I do. These lovely photos need no translation!

1 comment:

Josefina Valera said...

Tere, ma olen proua Josefina Valera, eralaenu laenuandja, mis annab laenu elus võimalus. Sa pead kiiresti laenu kustutada oma võlad või vajad Kodukapitalilaenu parandada oma äri? Kas olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste? Vajad konsolideerimise laen või hüpoteek? Vaata kaugemale, sest me oleme siin kõik oma rahalisi probleeme minevikus. Pakume raha inimestele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teatada, et pakume usaldusväärne ja soodustatud abi ja oleme valmis pakkuma laenu. Nii meiega täna e-posti aadressil: (josefinavaleraloanfirm@gmail.com)