Wednesday, December 06, 2006

On Tour with the Frankfurt Radio Symphony


Paavo and his newest orchestra, Frankfurt, are on a mini-tour of Germany this week. Dates include Thursday, December 7 and Friday, December 8 at the Alte Oper in Frankfurt; Saturday, December 9 in Kassel; and Sunday, December 10 in Aschaffenburg.

The program for all dates: Beethoven's Piano Concerto No. 5 (Radu Lupu, piano) and Shostakovich's Symphony No. 7 in C Major, Op. 60, "Leningrad".

1 comment:

Josefina Valera said...

Tere, ma olen proua Josefina Valera, eralaenu laenuandja, mis annab laenu elus võimalus. Sa pead kiiresti laenu kustutada oma võlad või vajad Kodukapitalilaenu parandada oma äri? Kas olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste? Vajad konsolideerimise laen või hüpoteek? Vaata kaugemale, sest me oleme siin kõik oma rahalisi probleeme minevikus. Pakume raha inimestele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teatada, et pakume usaldusväärne ja soodustatud abi ja oleme valmis pakkuma laenu. Nii meiega täna e-posti aadressil: (josefinavaleraloanfirm@gmail.com)